Четвер
25.02.2021
05:19
Категорії розділу
Мої статті [2]
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Андріївська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ст.
Головна » Статті » Мої статті

РОЗВИТОК ПІЗНАВАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ УЧНІВ ШЛЯХОМ ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Головний екзаменатор наших учнів – життя. Сьогодні суспільству  необхідні учні і випускники, готові змінюватися і пристосовуватися до нових потреб життя, оперувати й управляти інформацією, активно діяти, швидко приймати рішення, навчатися упродовж життя. Виховання всебічно розвиненої, активної, творчої та гармонійної особистості постає перед педагогами як стратегічне завдання, визначене в законі України «Про освіту» та «Державній нацiональнiй програмі «Освіта» (Україна ХХI століття)» .

Його вирішення можливе за умови, якщо навчально-виховний процес в школі буде направлено на розвиток пізнавальної активності школярів, їх самостійності, творчих можливостей тощо. Щоб навчити дитину, треба не просто передати їй знання і вміння, а й викликати в неї відповідну активність, пізнавальну чи практичну. Посилення пізнавального інтересу до знань повинно стати рушійною силою розвитку інтелекту та важливим фактором формування особистості розвиненої, соціально інтегрованої, конкурентноспроможної у ринкових відносинах, здатної до власного вибору серед чисельних альтернатив, що пропонує сучасне життя.

         Актуальність даної проблеми визначається змінами, що відбуваються в        умовах реформування середньої освіти. Зміст та завдання  шкільного курсу хімії   вимагають нових підходів до організації навчального процесу, спрямованих на розвиток здібностей школярів, формування навичок самостійного наукового пізнання та самореалізації особистості.

         Новизна проблеми  - переосмислення змісту та розробка нових підходів до вивчення хімії  в умовах застосування активних методів навчання та самостійної навчальної діяльності учнів.

Для розв’язання цієї проблеми працюю над такими завданнями:

- формування та розвиток  умінь активної пізнавальної діяльності школярів, виховання самостійності. ...

 

 

завантажити роботу dosvid_roboti.doc

Категорія: Мої статті | Додав: moder (27.01.2015) | Автор: Кравченко Валентина Володимирівна
Переглядів: 701 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar